یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - 26 May 2019
Home / جام جهان نما / نقد و بررسی « گفتمان اخلاق جنسیتی در ایران معاصر» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌‌شود.

نقد و بررسی « گفتمان اخلاق جنسیتی در ایران معاصر» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌‌شود.

نقد و بررسی « گفتمان اخلاق جنسیتی در ایران معاصر» با تأکید بر فیلم «هیس: دخترها فریاد نمی‌زنند» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌‌شود.

جامعه ایرانی: نقد و بررسی « گفتمان اخلاق جنسیتی در ایران معاصر» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌‌شود. بنا به گزارش واحد خبر جامعه ایرانی این نقد و بررسی با نقد فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» همراه خواهد بود.

فیلم هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند، در سال ۱۳۹۱ توسط خانم پوران درخشنده ساخته شده است، این فیلم سینمایی به نقد گفتمان اخلاقی که در مورد باورها و قضاوتهای جنسیتی در ایران وجود دارد، پرداخته است و بخشی از نشانه‌ها و دال‌هایی که مربوط به  گفتمان اخلاق جنسیتی است را نقد کرده و پیامدهای زیانبار اجتماعی و اخلاقی آنرا بازنمایی کرده است.

۲۰۱۴۱۰۳۱_۱۴۵۱۱۰-3

نقد و بررسی « گفتمان اخلاق جنسیتی در ایران معاصر» با تأکید بر فیلم مذکور توسط « دکتر رحیم محمدی» استاد جامعه‌شناسی صورت می‌گیرد. این کنفرانس علمی روز دوشنبه ۹۳/۱۰/۸ از ساعت ۱۴ تا ۱۶/۳۰ همراه با پرسش و پاسخ در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در «سالن جهاد دانشگاهی» برگزار می‌شود و شرکت کلیه علاقه‌مندان در آن آزاد است.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار ضروری است *

*